Yamaha T7 test sürüşü

Yamaha T7 denilen enteresan küçük ejderha yı test için Uşak taki harika Ulubey Kanyonlarına davetedilmiştik. Her şey çok güzel başladı, devam etti ve bitti. Yamaha ve Karnaval İletişim Ekibine çok teşekkürler.

Bir fırsat yakalayarak iki kez test etme imkanım oldu T7 yi. Teknik konulardan sadece ağırlık merkezinin üstte olması sebebiyle özellikle parkta motorun denge sorunu yaşaması benim için olumsuzluktu. Geriye kalan bütün konularda zaten o gün de orada olan ve camianın yakından tanıyıp bildiği onlarca arkadaş her şeyi fazlası ile yazdı, çizdi. Bana o konuda konuşmak düşmez .:)

Beni en çok ilgilendiren toprakta hız limiti ve denge meselesiydi. İlk testte uzun ve ağır toprak parkurda tahminen 400-500 m bir yolda 160 km hızı gördüm. sıfır denge kaybı, sıfır hakimiyet kaybı ve harika yol tutuş ile çok beyendim. Kanıtım malesf yok, çünkü kameram o sırada devre dışıydı.

Burada ki görüntüler fırsat la yakaladığım ikinci test imkanımda ki farklı rota ve sıkıntılı sürüş arkadaşının bende bıraktığı izin yansımasıdır.

Görüntülerdeki tanıdık yüzlerden özür dilerim, kendilerine ulaşamadan yayınlıyorum. umarım kızmazlar.

 

Yayım tarihi
ikiteker olarak sınıflandırılmış , ile etiketlenmiş

tuaregep tarafından

gerektiği kadar..