Manowar – Kings of metal

Yıllar yıllar önceydi. Baksana 14  yıl olmuş bile. Dün nereden geldiyse dilime düştü. Kar yüzünden bembeyaz olmuş Bakırköy sokaklarında evden işe – işten eve gidip gelirken ani çıkışlar yaparak “kings of metal” diye sert ve hayvanımsı ses tonuyla bağırışlarım. Başkası yapsa neler düşünürdüm bilemiyorum ama ben yaptıkça çokça mutlu olduğumu söyleyebiliyorum….:)

Ofis te işler de okadar  yoğun ki tabir tam olaki kafamı kaşıyacak durum yok. Ancak dün akşam elimdeki yoğun ve karmaşık bir işi, tamamlarken önce nereden bulurum diye bir süre google da araştırdım. ( eskiden mp3 indirmek daha mı bi kolaydı yahu…?)

Sonra bir indirme programına itaat etmek zorunda kaldım ki hiç haz etmesem de ne yapalım….

İlk ” kings of metal” le başladım ve daha inerken tınılarını dinlemek  nası  güç verdi anlatamam. Tabi biraz kaçtı ipin ucu ve bir kaç video ile elimdeki karışık olan işe ara vermek zorunda kaldım. Sonra “the crown and the ring”  ile havaya iyice girmeye başlamıştım. Sesi biraz fazla kaçırmışım ki yan taraftan sanki ikaz geldi. Derken “pleasure slave” ve “holy war” … Sanki o anları tekrar yaşıyordum.. Aldığım gazla yeniden işime döndüm.

Unutmadan bitirici vuruşu tabi ki “hail and kill” le yaptım. Eğer MANOWAR sevenler varsa bilirler….

Şimdi işe kaldığım yerden devam ediyorum ve inanın dünden daha hızlı ve daha konsantre çalışıyorum…

tuaregep tarafından

gerektiği kadar..

Yorum Gönderin