Victoria Secret Defilesi

 Öyle bir adam düşününki Karısına iç çamaşırı almak için mağazaya gider ve utancından mağazada nasıl ürün seçeceğini bilemez, kimseye de soramaz. Cesaretini toplayıp mağaza çalışanlarına sormak danışmak ister fakat ilgisiz ve gereksiz yönlendirmeler, adamın iyiden iyiye keyfini kaçırır. İnanabiliyor musunuz bir erkek karısına iç çamaşırı hediye etmek için utanarak mağazaya gidiyor. İhtiyacını göremiyor. Ve bir iç camaşırı markası yaratayım hatta bu markanın her yıl defilesini yapasınlar, dünyanın en güzel kadınları bu defilede tanınsınlar hatta onlar artık Melek diye anılsınlar.

Victoria Secret Angels…

Victoria’s Secret moda dünyasındaki mankenler için de eşine az rastlanır bir basamak. Bir kez bile olsa bu firmanın defilesine çıkmak ya da kataloglarında yer almak diğer güçlü firmaların dikkatini çekmenin ve yılda milyonlarca dolar kazanmanın garantisi..

Ama firmanın yüzü olmak hiç de kolay değil. Sadece güzellik yetmiyor. Bundan fazlası gerekli.

O kadar önemli bir durum ki Melek olmak, kamp dönemine katılabilmek için bile o güzelim kadınlardan extra şeyler gerekli. Örneğin 1.76 cm altında mankenler katılamıyor. Yaş sınırlaması ve Amerika da bulunma şartları gibi..

Heidi Klum, Laetitia Casta,Gisele Bundchen,Alessandra Ambrosio,Adriana Lima,Bar Refaeli,Claudia Schiffer,Tyra Banks,Helena Christensen,Miranda Kerr
ben seyretme fırsatı bulduğumda bu isimler i göremem de artık kısmetimize kim çıkarsa.  Ama bir soğuk aralık akşamı bu şowu seyretmek istiyorum..
 

Adamın sansasyonel çıkışı, yıllık kazancından daha az bir miktara kendinden daha zengin bir başkasına satması, enteresan Ölümü bu işin bu kadar büyümesine ne kadar etki etmiştir bilemem ama benim için ölmeden önce yapılacaklar listesinde mutlaka olacak bir aktivite dir.

 

tuaregep tarafından

gerektiği kadar..